XX Parafiada Archidiecezji Lubelskiej w Bełżycach

Rozpoczęcie: 05 Czerwiec 2013
Zakończenie: 05 Czerwiec 2013

W środę, 5 czerwca odbyła się jubileuszowa, XX Parafiada Archidiecezji Lubelskiej w Bełżycach. Wydarzenie przyciągnęło przeszło 250 uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach.

Na miejscu był nasz prezes, ojciec Tomasz Olczak SP, który wyraził naszą wdzięczność dla prowadzących Parafialny Klub Sportowy "Victoria" z Bełżyc za tak długotrwałą i owocną współpracę smile

Więcej szczegółów w załączonej notatce oraz w arkuszu wyników.

Galerie zdjęć można obejrzeć tutaj, tutaj, tutaj i tu wink

Zdjęć jest naprawdę dużo, ale udało nam się wybrać kilka i zamieścić w galerii poniżej smile

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2013” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pliki do pobrania:

Notatka z Parafiady - wszystkie informacje w jednym miejscu smile
Szczegółowe wyniki wszystkich przeprowadzonych konkurencji. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Lokalizacja:
data dodania: 2013-06-05  autor :Wojciech Wardaszko