Spotkanie Jesienne 2014

Rozpoczęcie: 25 Listopad 2014
Zakończenie:

W sobotę 22 listopada na warszawskich Siekierkach, w siedzibie Stowarzyszenia odbyło się coroczne Spotkanie Jesienne. Z tej okazji do Warszawy przybyli Partnerzy Regionalni. Podczas spotkania podsumowano działania w roku 2014. Ogłoszono również wyniki konkursu na najlepszych organizatorów Parafiad Regionalnych.
Przedstawiamy zwycięzców:
I miejsce: Bukowno - Zespół Szkół nr 1, Miejski Ośrodek Kultury, Parfia pw. św. Andrzeja Boboli
I miejsce: Węgrów - Parafialno-Uczniowki Klub Sportowy "Fides" Węgrów
II miejsce: Płońsk -  Parafialno-Uczniowki Klub Sportowy "Maksymilian" Płońsk
III miejsce: Wolsztyn - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Michała Drzymały w Wolsztynie

Po podsumowaniu przedstawiony został nowy koordynator programów regionalnych. Uczestnicy zostali też zapoznani ze strategią działań na rok 2015.

Gościem specjalnym była pani Dorota Ognicha zastępca dyrektora Biura Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy. Podczas swojej prelekcji „ Spojrzenie od Strony Urzędu” nasz Gość zapoznał uczestników spotkania z zasadami współpracy między samorządem lokalnym a organizacjami pozarządowymi z punktu widzenia urzędu. Po prelekcji Partnerzy Regionalni mieli szansę rozwiać swoje wątpliwości zadając pytania.

Po przerwie obiadowej dalszą część spotkania poprowadził koordynator programów regionalnych. Zostały m.in. przedstawione zasady rozliczania.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu, a uczestnikom Spotkania dziękujemy za uczestnictwo.

Lokalizacja:
Kategoria wydarzeń: Nasze programy Regionalne Aktualności