facebook

Sportowo-Rekreacyjny Festyn Rodzinny w Więckowicach

Rozpoczęcie: 02 Czerwiec 2013
Zakończenie: 03 Czerwiec 2013

W niedzielę, 2 czerwca, w Więckowicach (gm. Zabierzów, woj. małopolskie) odbył się Festyn Sportowo - Rekreacyjny dla wszystkich mieszkańców wioski oraz okolicznych miejscowości. Współorganizatorem tej imprezy jest Stowarzyszenie Sportowe Potok Więckowice. Organizatorzy zaprosili na Festyn panią wójt gminy Zabierzów a także przedstawicieli Rady Gminy oraz pana sołtysa Więckowic.

Na Festyn składało się tak naprawdę kilka wydarzeń: 26 maja wycieczka do Częstochowy, 27 maja Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieży i dorosłych; uczestnicy mogli zagrać w bilard, warcaby, szachy oraz wziąć udział konkursie prac plastycznych i warsztatach origami. 1 czerwca odbył się mecz piłki nożnej, niestety przerwany przez bardzo trudne warunki atmosferyczne.

2 czerwca Organizatorzy zaprosili do siedziby Stowarzyszenia Sportowego LKS Potok Więckowice gdzie o godzinie 10.30 Festyn Sportowo – Rekreacyjny został oficjalnie otwarty przez sołtysa Więckowic. Niestety z powodu złej pogody impreza musiała zostać przeniesiona do sal, jednak udało się rozegrać wiele fajnych konkurencji smile Fetyn Rodzinny w Więckowicach zakończył się o godzinie 15.00 - rozdano dyplomy, medale i puchary.

Wszystkie informacje można znaleźć w załączonej notatce.


Wydarzenie realizowane w ramach programu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2013” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pliki do pobrania:

notatka z Festynu - wszystkie informacje w jednym miejscu smile
Lokalizacja:
data dodania: 2013-06-02  autor :Wojciech Wardaszko

Festyn Rodzinny w Więckowicach 2013
Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny