facebook

Pożegnanie Lata w Wilkowie

Rozpoczęcie: 18 Wrzesień 2014
Zakończenie: 18 Wrzesień 2014

W dniu 18 września w Wilkowie pożegnano lato w ramach cyklu Imprez Proaktywnych IP TOUR 2014. Poniżej przytaczamy relację otrzymaną od p. Jolanty Choczaj z UKS "Gwarek" Wilków - naszego Partnera Regionalnego.

W tym roku ze względu na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn (hura!!!!!! Mamy ZŁOTY MEDAL!!!!!) nie udało się pożegnać wakacji- żegnaliśmy więc odchodzące już lato. Impreza została zorganizowana przez MUKS „Gwarek Wilków” we współpracy z siostrzanym klubem KKS REN-BUT Złotoryja i „ORIENS” w Chojnowie.  Ale oprócz działaczy i sympatyków naszego Klubu do pracy już podczas festynu zgłosiło się kilkoro rodziców, którzy obsługiwali głównie nasz salon restauracyjny przy ognisku a potem pomogli sprzątnąć- dziękujemy WAM bardzo serdecznie.

Sponsorem naszej imprezy było Stowarzyszenie „Parafiada” im. m. Św. Józefa Kalasancjusza oraz Fundacja „Polska Miedź”

Dla dzieci starszych ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zorganizowany został turniej „5” w piłkę nożną- wystąpiły drużyny mieszane podobnie jak w turnieju dwójek siatkarskich. Drużyny walczyły ze sobą bardzo dzielnie- mecz finałowy zakończył się dogrywką. W siatkówce, gdzie grano również systemem każdy z każdym ze względu na psującą się pogodę turniej Final Four rozegrano w nietypowy sposób- połączono dwójki w czwórki.

Dla najmłodszych były zabawy ruchowe, tor przeszkód oraz biegi z rodzicem, podczas których wszyscy bawili się wyśmienicie a śmiechu było co nie miara. Rzuty łączone zgromadziły nie tylko rodziców, ale dołączyli również dziadkowie. Okazało się, że na śliskiej nieco trawie  nie było to łatwe zadanie! Nogi rozjeżdżały się każda w inną stronę, więc rzuty, skoki i biegi były nieprzewidywalne.

Organizatorom serdecznie gratulujemy udanej imprezy smile


Impreza realizowana w ramach projektu

"Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2014"

współfinansowanego ze środków

Ministerstwa Sportu i Turystyki

Lokalizacja:
Kategoria wydarzeń: Nasze programy Regionalne Festyny Aktualności  
data dodania: 2014-09-18  autor :Wojciech Wardaszko

Pożegnanie Lata w Wilkowie 2014
Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny