Parafiada Regionalna w Bierzwniku 2014

Rozpoczęcie: 01 Maj 2014
Zakończenie: 01 Maj 2014

We czwartek, 1 maja w ciepłym wiosennym słońcu odbyła się Regionalna Parafiada w Bierzwniku pod hasłem POSTAW NA RODZINĘ. Na imprezę przyjechało 200 uczestników z 8 reprezentacji. LPUKS WIKTORIA Zieleniewo zorganizował zawody lekkoatletyczne, rodzinne turnieje: tenisa stołowego i trójek siatkarskich; nie zabrakło też konkursów: wiedzy ekologicznej i plastycznego. Specjalnym gościem był Wójt Gminy Bierzwnik pan Władysław Kowalczyk. Wszyscy świetnie się bawili, dużo emocji wzbudziły pokazy strażackie przy pokonywaniu toru przeszkód, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej a odważni mogli podziwiać widoki z wysokość drabiny strażackiej . Na miejscu byli dziennikarze z Naszej Gazety oraz obsługujący Stronę Internetową MARIENWALDE.pl, więc informacje o naszej imprezie znaleźć będzie  można także w na stronie GOK Bierzwnik, Marienwalde.pl.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Impreza realizowana w ramach projektu

"Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2014"

współfinansowanego ze środków

Ministerstwa Sportu i Turystyki