IV Parafiada Diecezjalna Szkół Podstawowych Diecezji Siedleckiej

Rozpoczęcie: 11 Maj 2013
Zakończenie: 11 Maj 2013

W sobotę, 11 maja w Łukowie odbyła się IV Parafiada Diecezjalna Szkół Podstawowych Diecezji Siedleckiej. Organizatorzy pod przewodnictwem Uczniowskiego Klubu Sportowego „Barka” Siedlce zgromadzili na Parafiadzie około 400 uczestników i 100 osób towarzyszących. Program był zdominowany przez rozgrywki sportowe – reprezentacje rywalizowały w 13 konkurencjach. Nie zabrakło jednak konkursu plastycznego z pionu „Teatr”, a Msza Święta dopełniła parafiadowej triady. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła reprezentacja z parafii Matki Bożej Matki Kościoła z Łukowa. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję spotkać się z nimi na Jubileuszowej 25 Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży.

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2013” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Lokalizacja:
data dodania: 2013-05-11  autor :Wojciech Wardaszko