facebook

Festyn sportowo-rekreacyjny “Pożegnanie Wakacji” w Tucholi

Rozpoczęcie: 16 Wrzesień 2013
Zakończenie: 16 Wrzesień 2013

W sobotę 7.09.2013 na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi odbyło się „Pożegnanie wakacji z UNITASEM”.
Wspólna zabawa rozpoczęła się od konkurencji sportowych dla najmłodszych dzieci. Rywalizowały one w wyścigach rzędów, które dostarczyły mn&´stwa emocji zarówno samym uczestnikom jak i rodzicom, którzy kibicowi swoim pociechom. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie niespodzianki, a najlepsi zostali nagrodzeni medalami.
Następnie rozegrano turniej singli siatkarskich, w którym wzięło udział szesnaście dziewcząt ze szkół podstawowych. Pierwsze miejsce w kategorii dziewczęta z klas III-IV zdobyła Wiktoria Pielesiak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tucholi. W kategorii dziewcząt z klas V zwyciężyła Monika Redzimska z SP nr 3 w Tucholi. Natomiast pierwsze miejsce wśród dziewcząt z klas VI szkoły podstawowej zdobyła Julianna Chmielewska z SP z Lniana.
Na zakończenie „Pożegnania wakacji z UNITASEM” rozegrany został mecz Rodzice kontra Dzieci. W drużynie dzieci zagrały młodziczki starsze PKS-u UNITAS. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Dzieci 2:1. Rodzice musieli przyznać, że dzieci były od nich lepsze. Jednak najważniejsze jest to, że wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas razem z UNITASEM. Po zmaganiach sportowych przyszedł czas na wspólne ognisko.

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2013” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

´

Pliki do pobrania:

notatka z festynu
Lokalizacja:
data dodania: 2013-09-16  autor :Marta Bareja

Festyn sportowo-rekreacyjny “Pożegnanie Wakacji” w Tucholi
Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny