Festyn Rodzin z okazji Dnia Dziecka w Płońsku

Rozpoczęcie: 25 Maj 2014
Zakończenie: 25 Maj 2014

W niedzielę, 25 maja w Płońsku odbył się Festyn Rodzin z Okazji Dnia Dziecka.

Współorganizatorami tej świetnej imprezy byli: Urząd Miasta Płońsk, Stowarzyszenie Parafiada, Urząd Gminy Płońsk, IPA w Płońsku, Miejskie Centrum Kultury oraz Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku.

Na Festyn udało się zaprosić Burmistrza Miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika oraz Wójta Gminy Płońsk Aleksandra Jarosławskiego.

Głównymi atrakcjami były: Turniej Piłki Nożnej i występ Zespołu  Trubadurzy. Imprezę objął (honorowym) patronatem Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik.

Uczestnicy, którzy na Festyn przyjechali z więcej niż 12 miejscowości, mogli wziąć udział w zawodach sportowych i sprawnościowych oraz zajęciach plastycznych.

Jedną z głównych atrakcji Festyny był koncert zespołu Trubadurzy, ale uświetniły go także występy: orkiestry dętej, zespołów tanecznych i muzycznych oraz przedszkolaków.

Nie byłby to festyn parafiadowy, gdyby zabrakło elementu religijnego - była nim Msza Święta celebrowana w świątyni Miłosierdzia Bożego w Płońsku.

Organizatorom gratulujemy tak wspaniałej imprezy.

Impreza realizowana w ramach projektu

"Ruch Rzeźbi Umysł, Serce i Ciało 2014"

współfinansowanego ze środków

Ministerstwa Sportu i Turystyki