2. Regionalna Parafiada w Łomży

Rozpoczęcie: 02 Czerwiec 2013
Zakończenie: 02 Czerwiec 2013

W sobotę, 1 czerwca osbyła się 2. Parafiada Regionalna w Łomży.  Frekwencja dopisała, pogoda również, a ojciec Tomek i Natalia byli pod wrażeniem zaangażowania organizatorów - zwłaszcza ks. Adama Izbickiego oraz dyrekcji Zespołu Szkół.

Na "Stadionie" uczestnicy tej ogólnodiecezjalnej imprezy współzawodniczyli w pływaniu, tenisie stołowym, piłce nożnej i siatkówce.

W "Teatrze" odbył się przegląd małych form tanecznych oraz konkursy wokalne, plastyczne, a nawet recytatorski.

Chrześcijański charakter wydarzenia (pion "Świątynia") został podkreślony przez wspólną modlitwę.

Relację naocznych świadków można znaleźć tu oraz tu

Wydarzenie realizowane w ramach programu „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało 2013” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Lokalizacja:
data dodania: 2013-06-02  autor :Wojciech Wardaszko