Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży

Rozpoczęcie: 10 Lipiec 2017
Zakończenie:

Od samego rana na Kampusie SGGW wiele się wydarzyło. Dzieci i młodzież rywalizują ze sobą w 3 różnych obszarach: sportowym, kulturalnym oraz posiadanej wiedzy na temat religii.

Rozpoczęcie: 09 Lipiec 2017
Zakończenie:

Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży - dla parfiadowiczów oraz wszystkich związanych ze Stowarzyszeniem Parafiada najważniejsze wydarzenie w roku. Tym razem już po raz 29. spotkamy się, by razem stawać się coraz sprawniejszymi, mądrzejszymi i lepszymi.

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi  informacjami na temat tej niesamowitej imprezy.

Rozpoczęcie: 08 Lipiec 2017
Zakończenie:

Już od rana na obiekty SGGW w Warszawie przyjeżdżają grupy z 8 krajów. Cel jest jeden – spotkać się na Parafiadzie.

Rozpoczęcie: 10 Lipiec 2016
Zakończenie:

STADION, TEATR, ŚWIĄTYNIA. Te trzy słowa opisują parafiadową ideę wszechstronnego rozwoju, którą w realizujemy przede wszystkim w trakcie Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Te trwające tydzień święta sportu, kultury i wiary organizowane są nieprzerwanie od 28 lat. Zapraszamy do zapoznania się z programem tegorocznej - 28. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży

Rozpoczęcie: 12 Lipiec 2015
Zakończenie:

STADION, TEATR, ŚWIĄTYNIA. Te trzy słowa opisują parafiadową ideę wszechstronnego rozwoju, którą w realizujemy przede wszystkim w trakcie Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Te trwające tydzień święta sportu, kultury i wiary organizowane są nieprzerwanie od 27 lat. Zapraszamy do zapoznania się z programem tegorocznej - 27. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży

Rozpoczęcie: 13 Lipiec 2014
Zakończenie:

W dniach od 13 do 19 lipca 2014 roku w Warszawie odbędzie się 26. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży.

Tygodniowe święto sportu, kultury i wiary zgromadzi reprezentacje z przynajmniej 7 krajów. Spodziewamy się ponad 1300 uczestników - i przygotowaliśmy dla nich super program! Zaczniemy od  trzęsienia ziemi z Maleo Reggae Rockers, a dalej będzie tylko lepiej! Zapraszamy do zapoznania się z ramowym planem Parafiady smile

Rozpoczęcie: 14 Lipiec 2013
Zakończenie:

Serdecznie zapraszamy na Jubileuszową 25 Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży, która rozpocznie się już za niespełna 2 miesiące, a dokładnie 14 lipca 2013 r. w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach.

Przygotowaliśmy dla Was super program, a w nim między innymi: koncert Moniki Kuszyńskiej, wieczór z Ireneuszem Krosnym, pokaz filmu "Wszystko będzie dobrze", naukę Zumby, grę miejską i wiele więcej!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zakończone: 21 Lipiec 2013

Sobota to czas pożegnań, wspomnień, wspólnych zdjęć i radości ze zwycięstwa. Mamy nadzieję zobaczyć się na następnej, 26. Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży już za rok!

Zakończone: 19 Lipiec 2013

Piątek to dzień o dwoistym charakterze - do południa trwają jeszcze parafiadowe rywalizacje, lecz po obiedzie zaczynamy Uroczyste Zakończenie smile Podzielone będzie na dwa etapy - najpierw odbędzie się gala i dekoracja tegorocznych zwycięzców rywalizacji o tytuł najwszechstronniejszej reprezentacji, a po kolacji wszyscy razem weźmiemy udział we Mszy Świętej u grobu twórcy Parafiady, świętej pamięci ojca Józefa Jońca SP.

Zakończone: 18 Lipiec 2013

W czwartek, 18 lipca, Parafiada wciąż jest w pełnym toku - trwają zawody sportowe na "Stadionie", odbywają się kolejne konkursy bloków "Teatr" i "Świątynia". Wieczorem - spotkanie ze znanym sportowcem, którego (raczej której) nazwisko jeszcze przez chwilę zostanie tajemnicą - nie chcemy przecież odkryć od razu wszystkich naszych kart wink Następnie pokaz filmu "Wszystko będzie dobrze" z Robertem Więckiewiczem. Spokojnie - następnego dnia będzie można pospać trochę dłużej, Msza Święta będzie dopiero wieczorem.

Zakończone: 17 Lipiec 2013

Środa - czwarty dzień Parafiady - to dla wielu wyczekiwany dzień Przeglądu Małych Form Teatralnych, kiedy uczestnicy zaprezentują baśnie i legendy ze swojego regionu - a reprezentacje pochodzą z bardzo wielu regionów. Biorąc pod uwagę, że zgłosiła się nawet grupa z Uzbekistanu, na pewno będzie co podziwiać.

A wieczorem, jakby na deser - Teatr Jednego Mima czyli Ireneusz Krosny!

Zakończone: 16 Lipiec 2013

Trzeci dzień Parafiady - zawody i konkursy w pełnym toku. A po zmroku - wieczór integracyjny bardzo przypominający dyskotekę wink

Zakończone: 15 Lipiec 2013

Drugi dzień Parafiady jest pierwszym, jeśli chodzi o zmagania na "Stadionie" i w "Teatrze". Zobaczcie, jakie konkurencje, warsztaty, wycieczki i inne atrakcje przygotowaliśmy dla Was na poniedziałek. Po pełnym wrażeń dniu - pełen wrażeń wieczór z mistrzem iluzji VIctorem Febo!

Zakończone: 14 Lipiec 2013

W niedzielę, 14 lipca o godzinie 16.00 rozpocznie się Jubileuszowa 25. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży. Wszystkich, nie tylko uczestników Parafiady, serdecznie zapraszamy na tę piękną uroczystość, która odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach, ul. Gwintowa 3

N P W Ś C P S

Parafiada na mapie