Turystyczna Parafiada

Turystyczna Parafiada oferuje uczestnikom 27. MPDiM wiele atrakcyjnych tras wycieczkowych.
Dzięki przychylności władz znakomitych muzeów i najbardziej atrakcyjnych instytucji w Warszawie możemy zaproponować zwiedzanie nie tylko znanych już miejsc, ale też całkiem nowych na mapie miasta.
Warto zwrócić uwagę na POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich, po którym oprowadzać będą certyfikowani przez Muzeum przewodnicy. Bardzo atrakcyjne zajęcia poprowadzone przez profesjonalnych edukatorów muzealnych towarzyszyć będą zwiedzaniu Muzeum Narodowego w Warszawie. Wyjątkowym doświadczeniem będzie obecność na „Niewidzialnej wystawie” – w miejscu gdzie – w „tunelu ciemności” - każdy odczuje świat tak jak go odczuwają niewidzący.

Centrum Nauki Kopernik

Zamek Królewski

Muzeum Sportu i Turystyki

Muzeum Kolejnictwa