Znamy laureatów II etapu Konkursu Literackiego o Nagrodę Giętkiego Pióra!

W siedzibie Stowarzyszenia w dn.20 grudnia 2016 r. odbyła się kameralna uroczystość wręczenia nagród dla autorów najlepszych opowiadań.
Opinie Jury można znaleźć w zakładce Aktualności na stronie www.gietkiepioro.parafiada.pl

8 młodych pisarzy zmierzy się z kolejnym zadaniem – napisaniem scenariusza spektaklu teatralnego / adaptacji scenicznej własnego utworu.  Na konkursowe prace czekać będziemy do 20 lutego 2017 r.
Najlepszy utwór zostanie przygotowany w formie spektaklu i podczas Gali Finałowej – na urodziny Henryka Sienkiewicza – wystawiony na scenie teatralnej.
Trójka laureatów otrzyma statuetki Giętkiego Pióra: Złotego, Srebrnego i Brązowego oraz cenne nagrody rzeczowe (laptop, tablet, czytnik e-booków).
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

data dodania: 2016-12-21  przez :Wojciech Wardaszko