facebook

Zapraszamy na inaugurację  29. Międzynarodowej Parafiady

Tradycyjnie, w  Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na warszawskich Siekierkach, przy ul. Gwintowa 3, odbędzie się Uroczysta inauguracja 29. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i młodzieży. Rozpoczynamy o godzinie 16.00, od Eucharystii , której będzie przewodniczył JE ks. bp Marek Solarczyk.


W dniu inauguracji będą z nami znamienici goście m. in.: Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wanda Zwinogrodzka, przewodniczący komisji młodzieżowej FICEP i Czeski OREL Ladislav Kotik, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Warszawie Anna Molka, Dyrektor Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami za granicą - Mateusz Stąsiek, Dyrektor Biura Uznawalności Wykształcenia Międzynarodowego w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego -Bogusław Szymański.

Po uroczystej inauguracji bawić się będziemy na, obfitym w atrakcje, festynie parafiadowym. O godzin. 19:00 usłyszymy Pawła „Chustiego” Chustaka, który zagra dla nas koncert ewangelizacyjny.
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na to wydarzenie!

data dodania: 2017-07-08  przez :Adam Ligęza
Zobacz również:
Kto i jak może pomóc

2013-05-13

Zapoznaj się z możliwościami wsparcia naszej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Wernisaż wystawy plakatów “Katyń Pamiętam.PL”

2017-11-08

5 listopada, w niedzielę, w Muzeum Katyńskim odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z uroczystym wręczeniem statuetek i nagród rzeczowych autorom najlepszych prac nadesłanych do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży ‘Katyń-pamiętam.PL”.

Wyniki II etapu konkursu “Giętkie Pióro”

2017-11-07

Na stronie konkursu Giętkie Pióro znajdziecie Państwo wynika II etapu. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem.

Znamy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-10-25

W sobotę, 21 października w siedzibie Stowarzyszenia zebrało się grono jurorskie, by ocenić prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży „Katyń-pamiętam.PL”.
7-osobowe Jury pod przewodnictwem Justyny Czerniakowskiej z Wydziału Grafiki ASP w Warszawie i z udziałem Adrianny Gajdziszewskiej, Ewy Kowalskiej, Marii Kujel, Patrycji Michońskiej – Dynek, Joanny Sułek – Malinowskiej oraz Mateusza Marka oceniło 98 plakatów w trzech kategoriach wiekowych: uczestników urodzonych w latach 2004 – 2006 / 2001 – 2003  i 1998 – 2000.

Ogólnopolski Konkurs Plakatu dla Młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-09-19

Zapraszamy młodzież z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plakatu "Katyń-pamiętam.PL"

Po szczegóły zapraszamy na stronę konkursu.

Najbliższy weekend na Siekierkach

2017-09-08

Już w sobotę, 9 września zapraszamy wszystkich na Festyn sportowo-rekreacyjny na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Program festynu jest wyjątkowo bogaty. W niedzielę zapraszamy na XIV Forum Edukacyjne, zatytułowane w tym roku "W stylu Kalasancjusza: Głosić, Przemieniać, Wychowywać".

Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny