facebook

W Grodnie trwa VIII Parafiada Dzieci i Młodzieży Diecezji Grodzieńskiej

W poniedziałek rozpoczęła się Parafiada w Grodnie na Białorusi i potrwa do czwartku. Do udziału zgłosiło się ponad 500 uczestników z całej Grodzieńszczyzny. W programie Parafiady - zawody sportowe w wielu dyscyplinach na stadionie CSK "NIEMEN", bogaty program kulturalno -oświatowy: konkursy wiedzy, plastyczne, wokalne, artystyczne i wiele różnych ciekawych atrakcji oraz spotkań integracyjnych. Uroczyste otwarcie i zakończenie odbędzie się pod przewodnictwem JE Ks. Bp Aleksandra Kaszkiewicza w Parafii w Południowym. Pragniemy  podziękować Komitetowi Organizacyjnemu za trud przygotowania. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, sponsorom, za każdy drobny gest, za każde wsparcie, za przychylność, za to że mamy ten dzień rozpoczęcia Parafiady.


Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z  Kancelarii Senatu RP  w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą -2016"

data dodania: 2016-06-21  przez :Joanna Sielicka
Zobacz również:
Kto i jak może pomóc

2013-05-13

Zapoznaj się z możliwościami wsparcia naszej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Wernisaż wystawy plakatów “Katyń Pamiętam.PL”

2017-11-08

5 listopada, w niedzielę, w Muzeum Katyńskim odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z uroczystym wręczeniem statuetek i nagród rzeczowych autorom najlepszych prac nadesłanych do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży ‘Katyń-pamiętam.PL”.

Wyniki II etapu konkursu “Giętkie Pióro”

2017-11-07

Na stronie konkursu Giętkie Pióro znajdziecie Państwo wynika II etapu. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem.

Znamy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-10-25

W sobotę, 21 października w siedzibie Stowarzyszenia zebrało się grono jurorskie, by ocenić prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży „Katyń-pamiętam.PL”.
7-osobowe Jury pod przewodnictwem Justyny Czerniakowskiej z Wydziału Grafiki ASP w Warszawie i z udziałem Adrianny Gajdziszewskiej, Ewy Kowalskiej, Marii Kujel, Patrycji Michońskiej – Dynek, Joanny Sułek – Malinowskiej oraz Mateusza Marka oceniło 98 plakatów w trzech kategoriach wiekowych: uczestników urodzonych w latach 2004 – 2006 / 2001 – 2003  i 1998 – 2000.

Ogólnopolski Konkurs Plakatu dla Młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-09-19

Zapraszamy młodzież z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plakatu "Katyń-pamiętam.PL"

Po szczegóły zapraszamy na stronę konkursu.

Najbliższy weekend na Siekierkach

2017-09-08

Już w sobotę, 9 września zapraszamy wszystkich na Festyn sportowo-rekreacyjny na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Program festynu jest wyjątkowo bogaty. W niedzielę zapraszamy na XIV Forum Edukacyjne, zatytułowane w tym roku "W stylu Kalasancjusza: Głosić, Przemieniać, Wychowywać".

Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny