Spotkanie Jesienne Partnerów Regionalnych 2016

Szanowni Państwo,

W sobotę, 22 października w Centrum Parafiadowym na warszawskich Siekierkach odbędzie się tegoroczne Jesienne Spotkanie Parafiadowe Partnerów Regionalnych.

Poniżej prezentujemy ramowy program Spotkania:

od godz. 1030           Rejestracja uczestników

1100 – 1110               Rozpoczęcie Spotkania i przywitanie uczestników oraz modlitwa dziękczynna

1110 – 1145               Podsumowanie działań realizowanych przez Stowarzyszenie w roku 2016

Rozstrzygnięcie konkursu na NAJLEPSZEGO ORGANIZATORA PARAFIADY REGIONALNEJ 2016

1145 – 1200               Przerwa kawowa

1200 – 1330                OMÓWIENIE ZASAD WSPÓŁPRACY W ROKU 2016

1330 – 1400               Przerwa obiadowa

1400 – 1500               Parafiady Regionalne, Festyny – konsultacje

1500                          Zakończenie Spotkania

Dziękujemy za otrzymane zgłoszenia.

data dodania: 2016-10-18  przez :Wojciech Wardaszko

Zobacz również:
Kto i jak może pomóc

2013-05-13

Zapoznaj się z możliwościami wsparcia naszej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Kongres Inspirowani Kalasancjuszem

2017-03-21

Z okazji Kalasantyńskiego Roku Jubileuszowego Polska Prowincja Zakonu Pijarów zaprasza na Kongres Duchowości Młodych - Inspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2017 w Krakowie.

Póki nie jest za późno - konkurs Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych

2017-02-27

Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu, jak co roku, organizuje ogólnopolski konkurs na projekt edukacyjny o tematyce historycznej pt. „Póki nie jest za późno”. Konkurs adresowany jest do nauczycieli i uczniów wszystkich typów szkół.

Projekt zgłoszony do konkursu powinien dotyczyć konkretnego miejsca, obiektu lub znaku pamięci narodowej na terenie Polski związanego z wojnami i konfliktami zbrojnymi w XX wieku lub miejsc autentycznych wydarzeń historycznych w Polsce, nieupamiętnionych dotychczas w trwały, materialny sposób. Może także przedstawiać losy ludzi związanych z miejscem pamięci, ale związek ten musi być wyraźnie wykazany.

Znamy laureatów II etapu Konkursu Literackiego o Nagrodę Giętkiego Pióra!

2016-12-21

W siedzibie Stowarzyszenia w dn.20 grudnia 2016 r. odbyła się kameralna uroczystość wręczenia nagród dla autorów najlepszych opowiadań.
Opinie Jury można znaleźć w zakładce Aktualności na stronie www.gietkiepioro.parafiada.pl

Spędź “Niedzielę z ferajną”, zapraszamy!

2016-11-24

Zapraszamy gimnazjalistów i licealistów z przyjaciółmi i rodzinami na wyjątkowe, bezpłatne wydarzenie, które pozwoli poczuć klimat (a raczej klymat) Warszawy, której już nie ma.

Wyniki I etapu Konkursu Literackiego o Nagrodę Giętkiego Pióra zostaną opublikowane w dn. 14 listopa

2016-11-09

W związku z przedłużeniem terminu zgłaszania esejów do I etapu Konkursu Literackiego o Nagrodę Giętkiego Pióra oraz dużym zainteresowaniem uczestnictwem w konkursie, wyniki prac uczniów warszawskich gimnazjów zostaną opublikowane w poniedziałek, 14 listopada b.r.