Kto i jak może pomóc

Darczyńcą bądź Sponsorem Stowarzyszenia PARAFIADA może zostać każdy:

Osoba prywatna:
poprzez bezpośrednie i pośrednie wsparcie finansowe tj.:

wpłaty na konto Stowarzyszenia - dane do przelewu na dole strony;
wpłaty na konto danej placówki szkolno-wychowawczej, klubu sportowego, domu dziecka, świetlicy, ogniska lub innej wskazanej przez Stowarzyszenie;
przekazanie Stowarzyszeniu Parafiada jednego procentu swojego podatku podczas rocznego rozliczenia podatkowego. We właściwe rubryki na ostatniej stronie formularza PIT należy wpisać nasz nr KRS: 0000124134 oraz nazwę: Stowarzyszenie Parafiada

Instytucje i organizacje publiczne i prywatne, firmy, urzędy oraz inne podmioty gospodarcze:

Oprócz wymienionych powyżej sposobów udzielenia wsparcia, firmy i instytucje mogą zaangażować się również w:

różnego rodzaju sponsoring;
patronat programowy;
współfinansowanie  wybranych projektów i akcji;
wsparcie organizacyjne i medialne;
wsparcie rzeczowe i produktowe na rzecz Stowarzyszenia bądź na rzecz danej placówki szkolno-wychowawczej (klubu sportowego, domu dziecka, świetlicy, ogniska lub innej) wskazanej przez Stowarzyszenie;

Pragnąc wesprzeć konkretną placówkę należy skontaktować się z naszym działem księgowości pod numerem 728 820 608 w celu ustalenia szczegółów.
Dziękując za dobrowolne wpłaty zapewniamy o przeznaczeniu pozyskanych środków na statutowe cele naszych działań.

Darowizny można wpłacać na nasze konto:

BGŻ 76 2030 0045 1110 0000 0002 0950

Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza