facebook

Poszukujemy ośrodków wczasowych na kolonie letnie!

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza jest wieloletnim organizatorem wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z Polski i ze środowisk polonijnych m.in. z Litwy, Łotwy, BIałorusi, Ukrainy i Rosji  (o koloniach w latach poprzednich można przeczytać w zakładce obozy).

Aktualnie poszukujemy ośrodków wypoczynkowych z całej Polski, w których moglibyśmy zakwaterować uczestników naszych obozów latem 2016 roku.

Zapraszamy do złożenia oferty. W tym celu należy wypełnić i odesłać poniższy formularz. Jeżeli posiadacie Państwo kilka ośrodków prosimy o uzupełnienie formularza dla każdego z nich.

 

Ofertę należy przesłać do dnia 26 lutego 2016 roku pocztą na adres:

Stowarzyszenie Parafiada im. sw. Józefa Kalasancjusza, 00-704 Warszawa, ul. Gwintowa 3 lub e-mailem na adres: [email protected] .

Oferty, które wpłyną po ww.terminie nie będą uwzględniane.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected] .

Rozpatrzenie złożonych ofert nastąpi w dniu 10 marca 2016 roku.

Ośrodki, które złożą najkorzystniejszą ofertę zostaną poinformowane drogą mailową na adres podany w załączonym formularzu.

Pliki do pobrania:


formularz oferty

 Pobierz

data dodania: 2016-02-08  przez :Joanna Sielicka
Zobacz również:
Kto i jak może pomóc

2013-05-13

Zapoznaj się z możliwościami wsparcia naszej pracy na rzecz dzieci i młodzieży.

Wernisaż wystawy plakatów “Katyń Pamiętam.PL”

2017-11-08

5 listopada, w niedzielę, w Muzeum Katyńskim odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z uroczystym wręczeniem statuetek i nagród rzeczowych autorom najlepszych prac nadesłanych do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży ‘Katyń-pamiętam.PL”.

Wyniki II etapu konkursu “Giętkie Pióro”

2017-11-07

Na stronie konkursu Giętkie Pióro znajdziecie Państwo wynika II etapu. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem.

Znamy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-10-25

W sobotę, 21 października w siedzibie Stowarzyszenia zebrało się grono jurorskie, by ocenić prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży „Katyń-pamiętam.PL”.
7-osobowe Jury pod przewodnictwem Justyny Czerniakowskiej z Wydziału Grafiki ASP w Warszawie i z udziałem Adrianny Gajdziszewskiej, Ewy Kowalskiej, Marii Kujel, Patrycji Michońskiej – Dynek, Joanny Sułek – Malinowskiej oraz Mateusza Marka oceniło 98 plakatów w trzech kategoriach wiekowych: uczestników urodzonych w latach 2004 – 2006 / 2001 – 2003  i 1998 – 2000.

Ogólnopolski Konkurs Plakatu dla Młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

2017-09-19

Zapraszamy młodzież z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plakatu "Katyń-pamiętam.PL"

Po szczegóły zapraszamy na stronę konkursu.

Najbliższy weekend na Siekierkach

2017-09-08

Już w sobotę, 9 września zapraszamy wszystkich na Festyn sportowo-rekreacyjny na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Program festynu jest wyjątkowo bogaty. W niedzielę zapraszamy na XIV Forum Edukacyjne, zatytułowane w tym roku "W stylu Kalasancjusza: Głosić, Przemieniać, Wychowywać".

Partner strategiczny

 

Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny