Poszukujemy ośrodków wczasowych na kolonie letnie!

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza jest wieloletnim organizatorem wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z Polski i ze środowisk polonijnych m.in. z Litwy, Łotwy, BIałorusi, Ukrainy i Rosji  (o koloniach w latach poprzednich można przeczytać w zakładce obozy).

Aktualnie poszukujemy ośrodków wypoczynkowych z całej Polski, w których moglibyśmy zakwaterować uczestników naszych obozów latem 2016 roku.

Zapraszamy do złożenia oferty. W tym celu należy wypełnić i odesłać poniższy formularz. Jeżeli posiadacie Państwo kilka ośrodków prosimy o uzupełnienie formularza dla każdego z nich.

Ofertę należy przesłać do dnia 26 lutego 2016 roku pocztą na adres:

Stowarzyszenie Parafiada im. sw. Józefa Kalasancjusza, 00-704 Warszawa, ul. Gwintowa 3 lub e-mailem na adres: [email protected] .

Oferty, które wpłyną po ww.terminie nie będą uwzględniane.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected] .

Rozpatrzenie złożonych ofert nastąpi w dniu 10 marca 2016 roku.

Ośrodki, które złożą najkorzystniejszą ofertę zostaną poinformowane drogą mailową na adres podany w załączonym formularzu.

Pliki do pobrania:

formularz oferty