Najbliższy weekend na Siekierkach

Już w sobotę, 9 września zapraszamy wszystkich na Piknik sportowo-rekreacyjny na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Program festynu jest wyjątkowo bogaty. W niedzielę zapraszamy na XIV Forum Edukacyjne, zatytułowane w tym roku "W stylu Kalasancjusza: Głosić, Przemieniać, Wychowywać".

Plan na sobotę prezentuje się następująco:

10.30 - Modlitwa w Sanktuarium

11.00 - Spektakl teatralny "Kalasancjusz Święty Pedagog" w wykonaniu Pijarskiej Dziecięcej Grupy Teatralnej

12.00 - Wmurowanie "kamienia węgielnego" pod nowy obiekt sportowo-edukacyjny

12.15 - 17.00 Piknik animowany przez Folwarski Event Group. W programie m. in. gry ruchowe, zabawy plastyczne, ścianka wspinaczkowa, aukcja fantów, grill, loteria fantowa i wiele innych atrakcji.

Wszystkie punkty programu są otwarte.

W niedzielę natomiast zapraszamy wszystkich wychowawców i pedagogów oraz osoby, którym wychowanie młodzieży leży na sercu. Program forum prezentuje poniższa grafika.

Lokalizacja:
data dodania: 2017-09-08  przez :Wojciech Wardaszko