Kongres Inspirowani Kalasancjuszem

Z okazji Kalasantyńskiego Roku Jubileuszowego Polska Prowincja Zakonu Pijarów zaprasza na Kongres Duchowości Młodych - Inspirowani Kalasancjuszem, który odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja 2017 w Krakowie.

Gościem specjalnym Kongresu będzie o. Pedro Aguado Cuesta, Przełożony Generalny Zakonu Pijarów.

W programie znajdują się ciekawe konferencje i konwersatoria, różnorodne warsztaty, czas na wspólną modlitwę oraz zabawę i integrację.

Żeby bardziej żyć

wiarą w Jezusa Chrystusa

tak jak

św. Józef Kalasancjusz.

Zapraszamy osoby pełnoletnie związane z pijarskim dziełami, duszpasterstwami, wspólnotami.

Koszt uczestnictwa:

Pakiet K1 – PRZYJEZDNY KALASANCJUSZ – obejmuje udział w całym programie Kongresu, zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym oraz śniadania, obiady i kolacje (od kolacji 28 kwietnia do obiadu 1 maja) – 80 zł,

Pakiet K2 – LOKALNY KALASANCJUSZ – obejmuje udział w całym programie Kongresu oraz obiady i kolacje (od kolacji 28 kwietnia do obiadu 1 maja) – 50 zł.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji na: www.inspirowani.pl lub na facebook’u: INspirowani Kalasancjuszem

Pytania możecie wysyłać na: [email protected]

Lokalizacja:
Adres:Akacjowa 5 Miasto/miescowość: Kraków