Informacje dla Mediów

28. Międzynarodowe Finały Parafiady Dzieci i Młodzieży

Kto?

•   1,5 tysiąca dzieci i młodzieży z naszej Ojczyzny i środowisk polonijnych z 7 państw (Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Rosja, Słowacja).

Co?

•  Spotkanie oparte na 3 filarach: stadion, teatr, świątynia.

Jak?

• 13 dyscyplin i 17 konkurencji sportowych.
  • Konkursy wiedzy, plastyczne, wokalne i teatralne.
  • Średniowieczna osada i warsztaty „aktywnego historyka”.
  • Turniej historyczny „Masters of Adventures”.
  • Koncert chóru „Trzecia Godzina Dnia”.

Kiedy?

• 10 do 16 lipca 2016.

Gdzie?

• Warszawa: Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach, obiekty Szkoły Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego.

Dlaczego?

• Stawiamy na wszechstronny, integralny  rozwój dzieci i młodzieży.

W czasie 28. Parafiady będzie funkcjonował Punkt Prasowy obsługiwany przez br. Adama Ligęzę, rzecznika prasowego.

Zapraszamy do kontaktu:
br. Adam Ligęza SP