Wernisaż wystawy plakatów “Katyń Pamiętam.PL”

5 listopada, w niedzielę, w Muzeum Katyńskim odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z uroczystym wręczeniem statuetek i nagród rzeczowych autorom najlepszych prac nadesłanych do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży ‘Katyń-pamiętam.PL”.

Wyniki II etapu konkursu “Giętkie Pióro”

Na stronie konkursu Giętkie Pióro znajdziecie Państwo wynika II etapu. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem.

Znamy zwycięzców ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

W sobotę, 21 października w siedzibie Stowarzyszenia zebrało się grono jurorskie, by ocenić prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plakatu dla młodzieży „Katyń-pamiętam.PL”.
7-osobowe Jury pod przewodnictwem Justyny Czerniakowskiej z Wydziału Grafiki ASP w Warszawie i z udziałem Adrianny Gajdziszewskiej, Ewy Kowalskiej, Marii Kujel, Patrycji Michońskiej – Dynek, Joanny Sułek – Malinowskiej oraz Mateusza Marka oceniło 98 plakatów w trzech kategoriach wiekowych: uczestników urodzonych w latach 2004 – 2006 / 2001 – 2003  i 1998 – 2000.

Ogólnopolski Konkurs Plakatu dla Młodzieży “Katyń-pamiętam.PL”

Zapraszamy młodzież z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plakatu "Katyń-pamiętam.PL"

Po szczegóły zapraszamy na stronę konkursu.

Najbliższy weekend na Siekierkach

Już w sobotę, 9 września zapraszamy wszystkich na Festyn sportowo-rekreacyjny na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Program festynu jest wyjątkowo bogaty. W niedzielę zapraszamy na XIV Forum Edukacyjne, zatytułowane w tym roku "W stylu Kalasancjusza: Głosić, Przemieniać, Wychowywać".

Film po warsztatach “My i Świat”

Mamy już zmontowany film, który powstał w ramach warsztatów interdyscyplinarnych "My i Świat" dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy do oglądania na Youtube

Materiał dydaktyczny po warsztatach My i Świat

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałem dydaktycznym powstałym podczas Interdyscyplinarnych Warsztatów "My i Świat".

Program dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakończenie 29. Parafiady

„29. Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży uważam za zamkniętą!” – tymi słowami, o. Tomasz Olczak SP, prezes Stowarzyszenia Parafiada dokonał zakończenia tegorocznej edycji tego wydarzenia.

N P W Ś C P S

Parafiada na mapie