facebook

Nabór na warsztaty filmowe podczas 29. Międzynarodowej Parafiady

Drodzy Parafiadowicze!

W tym roku mamy dla Was specjalną propozycję warsztatów filmowych, na które zapisać się może tylko 15 osób spośród wszystkich uczestników 29. Międzynarodowej Parfiady Dzieci i Młodzieży. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Regulamin 29. Międzynarodowej Parafiady

Drodzy Parafiadowicze,

Publikujemy Regulamin 29. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży. Wszystkich, którzy wezmą udział w tegorocznej Międzynarodowej Parafiadzie, prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Chusti na Inauguracji 29. Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży

W tym roku podczas Inauguracji 29. MPDiM wystąpi Chusti, lider zespołu Stróże Poranka. To muzyka chrześcijan z nurtu „muzyki serca”, z całą paletą muzycznych barw i pięknych, dojrzałych tekstów.

Festyn z Okazji Dnia Dziecka

W ubieglą niedzielę na błoniach przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży odbył się festyn sportowo - rekreacyjne z okazji Dnia Dziecka. Niezwykle miło było nam gościć zarówno dzieci  jak i ich rodziców.

Rodzinny Festyn z Okazji Dnia Dziecka

W najbliższą niedzielę, na błoniach przy Kościele pw. Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży odbędzie się Rodzinne Święto Sportu. Startujemy po Mszy Świętej, o godzinie 12.00. Na młodszych i starszych czeka moc atrakcji! 

Na wszystkich czekają dmuchańce, warsztaty Zumby, konkursy z nagrodami i animacje dla całej rodziny. Czekamy na Was!!!

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Kochani najmłodsi Parafiadowicze, z okazji Waszego Święta pragniemy przekazać Wam życzenia wielu radości, wspaniałych przyjaźni i wielu sukcesów. 

Zbliża się 29. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży

29. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży zbliża się wielkimi krokami - do Uroczystej Inauguracji zostało zaledwie 5 tygodni. 

Zapraszamy do częstego zaglądania na naszą stronę - w najbliższym czasie będzie tu można znaleźć coraz więcej informacji. Już teraz w lewym menu pod pozycją 29. Międzynarodowa Parafiada można znaleźć nie tylko formularze zgłoszeniowe, ale też wykaz dyscyplin, listę konkursów wraz z bibliografiami i materiałami pomocniczymi oraz regulaminy tychże konkursów.

Do zobaczenia w lipcu! smile

Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2017
N P W Ś C P S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Parafiada na mapie

Wesprzyj nas
Partner strategiczny
Partnerzy medialni
 

gosc niedzielny